meimon
14 بهمن 1401 - 14:28

شکایت باشگاه مس کرمان از سرمربی استقلال تهران به مراجع ذی‌صلاح

باشگاه مس کرمان بابت رفتارهای زشت و تحریک آمیز سرمربی استقلال تهران در بازی برابر مس کرمان به مراجع ذی‌صلاح شکایت خواهد کرد.

 به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی باشگاه مس، متاسفانه رفتارهای زشت و تحریک آمیز سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در این بازی موجب تنش و صحنه‌های ناشایست آخر بازی دو تیم شد که از همین رو باشگاه مس کرمان شکایت خود را از وی به مراجع ذی‌صلاح اعلام می‌دارد. اما ماجرای این بازی و رفتارهای زشت سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران که البته در برخی بازی‌های گذشته این تیم نیز سوابق زیادی در این موارد وجود دارد به این شرح است:

 نقطه شروع درگیری: بر اساس تصاویری که مشاهده‌ می‌شود، سرمربی استقلال تهران درست بعد از گل سوم این تیم به سمت نیمکت تیم مس کرمان با نشان دادن حرکات دست و الفاظی که مشخصا چهره وی ماهیت کلام را مشخص می‌کند، به شکل عجیبی موجب تحریک نیمکت‌نشینان تیم مس کرمان می‌شود. ضمن اینکه آقای کالی تروئبا مربی اسپانیایی مس کرمان نیز به زبان و صحبت‌های طرح شده از سوی سرمربی استقلال کاملا مسلط بود که الفاظ به‌کار برده شده از سوی سرمربی استقلال در این صحنه جای تاسف بسیار داشت.

 شروع حرکات زشت پس از اخراج اما در ادامه و زمانی که داور چهارم رفتار تحریک آمیز سرمربی استقلال را به داور بازی گزارش می‌دهد تا وی از زمین اخراج شود، بازهم رفتارهای تحریک آمیز سرمربی استقلال تهران ادامه پیدا می‌کند و این‌بار وی در زمانی که از سوی مقامات ورزشگاه و نیمکت‌نشینان تیم خود به سمت رختکن هدایت می‌شود به شکل ناباورانه‌ای یکی از مسؤولان اجرایی هیات فوتبال را به زمین پرت می‌کند که تصاویر و عکس‌های این موضوع را نیز در ادامه مشاهده می‌کنید.

ادامه حرکات زشت و تحریک آمیز برابر جایگاه ویژه و خبرنگاران اما این هم پایان ماجرا نبود و سرمربی استقلال پس از این ماجرا این‌بار و در زمان خروج از زمین به سمت جایگاه ویژه و خبرنگاران و رو به این مقامات رفتارهای توهین آمیز و زننده خود را انجام می‌دهد که در ادامه تصاویر واضح این موضوع را نیز می‌توانید مشاهده کنید و در نهایت در زمانی که سرمربی تیم استقلال تهران به ورودی رختکن خود می‌رسد به رفتارهای تحریک آمیز خود همچنان ادامه می‌دهد که در این مکان با عوامل نیروی انتظامی نیز درگیر می‌شود تا مجموعه‌ای کامل از رفتارهای توهین آمیز، زشت و زننده از سوی سرمربی استقلال تهران در این بازی صورت گرفته باشد که از ابتدا تا انتها وی صحنه‌گردان آن لقب گیرد.

از همین رو باشگاه مس کرمان مطابق مستندات خود شکایتش را از سرمربی استقلال تهران به مراجع ذی صلاح اعلام می دارد و امیدوار است در این زمینه برخورد قانونی با او صورت گیرد.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016804